Проєкт з громадянської парламентської просвіти

Проєкт з громадянської парламентської просвітиПроєкт реалізується громадською організацією «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа». Головною метою Програми РАДА є сприяння становленню відповідального, підзвітного, і демократичного представницького органу — Парламенту України.

Мета проекту:

Завдання проекту:

Експерти з громадянської освіти та освітяни-практики в рамках проєкту створюють методичний посібник «Мій Парламент: розумію і впливаю», набір інформаційних плакатів і банерів щодо роботи Верховної Ради України.

За матеріалами методичних рекомендацій організовуються цикл тренінгів для вчителів як проводити інтерактивні парламентські уроки, а також майстер-класи для помічників народних депутатів щодо особливостей громадянської парламентської просвіти в роботі з дітьми початкової та середньої школи.

Пілотна мережа з 5-ти інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи сформована за результатами конкурсу:

У результаті проєктної діяльності буде:

Проєкт реалізується з 15 січня по 31 травня 2020р.