Всеукраїнська імітаційна гра-моделювання дитячих виборів М18
«Я обираю Президента України!» розпочалася!

15-23 березня 2019 р. проходитимуть Вибори для дітей і молоді М18 і голосування за кандидатуру Президента України! Вибори М18 відбудуться в рамках Всеукраїнської імітаційної гри-моделювання президентських виборів «Я обираю Президента України!».

Як це відбуватиметься, детальніше тут

Таку назву мають семінари-тренінги для освітян, представників неформальної освіти чи громадських організацій, які займаються освітою для демократичного громадянства, політичною просвітою дітей і молоді. Учасники з різних регіонів України пройшли відкритий відбір і зустрінуться у трьох містах України:

Харків 11 – 12 травня, Черкаси 15 – 16 травня, Київ 17-18 травня.

Вони матимуть можливість ознайомитися з досвідом роботи мережі М18, підвищити професійну майстерність у роботі з дітьми і молоддю завдяки опануванню методиками, представленими у методичному посібнику з громадянської освіти та політичної просвіти «Ми можемо більше!» За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» та розширити мережу партнерства.

Методичний посібник «Ми можемо більше! За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» доступний он лайн 4 мовами!

https://www.austausch.org/metodichnij-posibnik

Методичний посібник «Ми можемо більше! За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» розроблено командою експертів у сфері громадянського виховання з Німеччини та України, Грузії і Росії в рамках однойменного проекту за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.

Обговорення питань правового й громадянського виховання, формування політичної обізнаності та свідомості проведено з ініціативи громадських організацій «Інститут права, політології та інформації», «Агенція розвитку освітньої політики» в співпраці з юридичним факультетом КНУ ім. Т.Шевченка та коледжу економіки, права та інформаційних технологій університету «КРОК».

Наші експерти долучилаються до громадського обговорення плану дій Уряду і формування Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

29 жовтня відбудеться перший Київський дитячо-юнацький форум М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!».

Вперше двері Київської мерії відкриваються дітям і підліткам для відвертих діалогів з політиками, презентації й підтримці суспільно значущих дитячих і молодіжних проектів та ініціатив. Вхід вільний для усіх бажаючих. Детальніше

Протягом вересня-грудня 2015 року ГО «Агенція розвитку освітньої політики» спільно з німецькою благодійною організацією «Німецько-руський обмін» реалізує проект «Ми можемо більше» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. 

Протягом 11–19 липня 2015 року  в роботі Літній Академії «Демократія в школі» брали участь представниця  ГО «Агенції розвитку освітньої політики» Ірина Іванюк, заступник директора Київського ліцею бізнесу Павло Кузьменко, вчитель історії та правознавства Київського ліцею бізнесу Леся Юрчишин. З програмою Літньої Академії можна ознайомитись тут. В навчанні брали участь команди з України, Польші, Молдови, Азербайджана, Грузї, Вірменії, Білорусі, Росії. Кожна з команд розробила окремий проект, який має впровадити протягом 2015/2016 року на базі загальноосвітнього навчального закладу. Літня Академія проводиться вже шість років за фінансової та експертної підтримки Міністерства народної освіти Польщі, Центра розвитку освіти (Варшава), Європейського Центра імені Вергеланда (Норвегія) та Ради Європи.

Go to top