photo 2023 02 06 18 22 30156 учителів початкової школи успішно завершили підвищення кваліфікації за програмою семінару-тренінгу для науково-педагогічних та педагогічних працівників «Наш парламент: досліджуємо, розуміємо, впливаємо». А саме методики викладання курсу за вибором для здобувачів початкової освіти (3) 4 класу ЗЗСО.

📊 За результатами складання фінального іспиту та отримання високого підсумкового балу, кожному було видано спеціальний сертифікат. Який відповідає вимогам Постанови КМУ від 21.08.2019 №800 зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 27.12.2019 №1133!

👩🏼‍🏫👨🏻‍🏫 Бажаємо із задоволенням впроваджувати парламентську просвіту та здобуті навички на практиці!

👆Другий цикл навчання пройде 6-11 лютого 2023 р. і передбачає підвищення кваліфікації за програмою семінару-тренінгу та вивчення методики викладання курсу за вибором для учнів (8) 9 класів ЗЗСО!

2023 01 15 21 45 44 451Спільно з Освітнім центром Верховної Ради України  та в співпраці з Київським ліцеєм бізнесу анонсуємо серію безкоштовних семінарів-тренінгів для вчителів початкової школи. Освітяни мають нагоду опанувати методику викладання курсу  за вибором «Наш парламент: досліджуємо, розуміємо, впливаємо» для здобувачів початкової освіти (3) 4 класу закладів загальної середньої освіти України та підвищити кваліфікацію.

 🗓 Дати проведення: 16, 18, 20 січня 2023 року
 🗓 Час 15:00
🤳🏼 Формат: онлайн (платформа ZOOM)
📄 Для кого: вчителі початкових класів ЗЗСО
📨 Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/QBkjY6jZKeZHYrY57

43227 грудня 2022 р. на організаційно-планувально-святкову онлайн зустріч зібралися вчителі мережі парламентських осередків на базі закладів освіти.

Під час зустрічі учасники обговорили результати участі учнів у Всеукраїнській онлайн Школі юних парламентарів. Цикл з 10 парламентських уроків, які провів вчитель історії та громадянської освіти Володимир Помінчук, було організовано в партнерстві з Освітнім центром Верховної Ради України та Київським ліцеєм бізнесу. Переглянути всі уроки курсу можна на YouTube-каналі: https://www.youtube.com/watch?v=vYbpCYedeEg

Голова Агенції розвитку освітньої політики Людмила Паращенко, експертки й тренерки Ірина Іванюк, Леся Юрчишин та Марія Гриньова презентували програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників та анонсували цикл методичних семінарів для вчителів щодо викладання курсу за вибором “Наш парламент: досліджуємо, розуміємо, впливаємо”, що розпочнеться в 2023 р. у співпраці з Освітнім центром Верховної Ради України.

Заходи здійснюються за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG), що виконується ГО «Інтерньюз-Україна» в партнерстві з ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики».

41022 грудня 2022 р. відбулася онлайн зустріч Всеукраїнської мережі парламентських осередків на базі закладів освіти.

З привітальним словом від заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк до присутніх звернувся її радник Павло Булгак і засвідчив, що парламентська просвіта дітей і молоді перебуває в фокусі уваги парламенту.

Різноманітні активності для школярів, зокрема парламентські уроки, квести й флешмоби, презентувала Олена Костинюк, керівниця Освітнього центру Верховної Ради України.

Онлайн Школа юних парламентарів успішно завершилася!📚 10 уроків
💻 майже 20 годин лекцій
🗓 3 місяці
👦🏻👧🏻 1600 зареєстрованих учасників з усієї країни

😌 Навіть не віриться, що добігає кінця «ОЦе курс з громадянської просвіти»! За ці місяці, ми разом проводили уроки при свічках під час віялових відключень, у підвалах та сховищах, не дивлячись на повітряну тривогу, раділи перемогам та з гордістю згадували наших воїнів, які щодня боронять Україну на фронті.

3️⃣ місяці натхнення, щирого спілкування та навчання заради перемоги!
💪Наші учасники на власному прикладі доказали, що жоден ворог не стане на заваді у парламентської просвіти! Пишаємося кожним із вас!

👩🏻‍💻 Заключний урок курсу ми провели зі спеціальним гостем – народною депутаткою України Ольгою Коваль, котра поділилися найсвіжішими інсайтами у галузі освіти та парламентаризму! А також провела цікаві інтерактиви, які підготувала власноруч, для учасників уроку!

👉 Переглянути всі уроки курсу можна на нашому YouTube-каналі: https://www.youtube.com/watch?v=vYbpCYedeEg

Вчимося грамотно обирати владу. Вибори і референдум як інструменти демократії❗️Ось і підійшов екватор курсу з громадянської просвіти!
5️⃣ урок – це остання можливість зареєструватися, щоб в подальшому отримати сертифікат (за умови успішно складеного підсумкового тесту)!
📲 Реєстрація на наступні уроки курсу буде закрита!

🤓 Тож, Освітній центр у співпраці з Агенцією розвитку освітньої політики відкривають реєстрацію на 5️⃣ урок: «Вчимося грамотно обирати владу. Вибори і референдум як інструменти демократії».

Під час заняття учасники дізнаються про:
✅ Вибори як основу політичної демократії в Україні
✅ Виборче право: поняття, види та принципи
✅ Виборчі системи України
✅ Виборчий процес і його стадії
✅ Передвиборчі програми та їх аналіз
✅ Поняття та види референдумів
✅ Чому окупанти проводять «референдуми».

😉 Якщо ви пропустили попередні уроки, обов’язково перегляньте їх на нашому YouTube-каналі!

🗓 Коли зустрічаємося: 04.11 о 15:00
🤳🏼 Де зустрічаємося: Онлайн-платформа Zoom
📨 Як потрапити на захід? Зареєструватися за посиланням

💛💙 Стоїмо на сторожі парламентської просвіти!

photo 2022 10 18 17 15 08🙌 Освітній центр у співпраці з Агенцією розвитку освітньої політики анонсують реєстрацію на 3️⃣ урок курсу з громадянської просвіти!

🖇 Тема третього уроку: «Політичні ідеології: історія та розвиток. Політичні партії України»

👇Під час заняття ви дізнаєтеся про:
📍 Поняття та принципи політичної ідеології
📍 Роль та значення ідеології: історія виникнення та розвиток
📍 Політичні ідеології: сутність та вплив на владу та суспільство

😉 Переглянути попередні ефіри можна на нашому YouTube-каналі!

😎 ОЦе так: якщо ви потрапляєте у наш закритий телеграм-канал, то реєстрація на подальші уроки для вас відбувається автоматично! Google-форму заповнюють виключно ті учасники, які прагнуть приєднатися до нас вперше: https://forms.gle/U39EZGLp56oaCDSn9

‼️За чисельними проханнями учасників ЧАС уроку змінено!
⁉️ Коли зустрічаємося: 21.10 о 1️⃣5️⃣:0️⃣0️⃣
🤳🏼 Де зустрічаємося: Онлайн-платформа Zoom
📨 Як потрапити на захід? Перейти за посиланням у листі-запрошенні.

🇺🇦 Все буде Україна!

Go to top