Протягом 15-25 березня 2019 року проводилась Всеукраїнська імітаційна гра-моделювання президентських виборів «Я обираю Президента України!» для дітей та молоді, молодших 18-ти років. З великим ентузіазмом юні громадяни України – учасники гри опановували основи демократії, вчилися оцінювати політичні програми та працювати в команді для підготовки виборчих дільниць.

М18. Результати голосування за кандидатів в Президенти України

Вибори М18 відбулися в 15 областях України, зокрема це: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.

На 91-й імітованій виборчій дільниці проголосувало 13 353 (!) юних виборців.

Результати виборів Президента України відомі, а це означає, що можна розкрити імена 10-ти кандидатів, за кого голосували юні виборці М18.

Переміг кандидат в Президенти України Володимир Зеленський («В»), який набрав 22% (2778) голосів!

Таку назву мають семінари-тренінги для освітян, представників неформальної освіти чи громадських організацій, які займаються освітою для демократичного громадянства, політичною просвітою дітей і молоді. Учасники з різних регіонів України пройшли відкритий відбір і зустрінуться у трьох містах України:

Харків 11 – 12 травня, Черкаси 15 – 16 травня, Київ 17-18 травня.

Вони матимуть можливість ознайомитися з досвідом роботи мережі М18, підвищити професійну майстерність у роботі з дітьми і молоддю завдяки опануванню методиками, представленими у методичному посібнику з громадянської освіти та політичної просвіти «Ми можемо більше!» За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» та розширити мережу партнерства.

Методичний посібник «Ми можемо більше! За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» доступний он лайн 4 мовами!

https://www.austausch.org/metodichnij-posibnik

Методичний посібник «Ми можемо більше! За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» розроблено командою експертів у сфері громадянського виховання з Німеччини та України, Грузії і Росії в рамках однойменного проекту за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.

Обговорення питань правового й громадянського виховання, формування політичної обізнаності та свідомості проведено з ініціативи громадських організацій «Інститут права, політології та інформації», «Агенція розвитку освітньої політики» в співпраці з юридичним факультетом КНУ ім. Т.Шевченка та коледжу економіки, права та інформаційних технологій університету «КРОК».

Наші експерти долучилаються до громадського обговорення плану дій Уряду і формування Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

29 жовтня відбудеться перший Київський дитячо-юнацький форум М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!».

Вперше двері Київської мерії відкриваються дітям і підліткам для відвертих діалогів з політиками, презентації й підтримці суспільно значущих дитячих і молодіжних проектів та ініціатив. Вхід вільний для усіх бажаючих. Детальніше

Протягом вересня-грудня 2015 року ГО «Агенція розвитку освітньої політики» спільно з німецькою благодійною організацією «Німецько-руський обмін» реалізує проект «Ми можемо більше» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. 

Go to top