МІСЦЕВІ ВИБОРИ М18 2020

10-17 жовтня 2020 р. відбудеться Всеукраїнська імітаційна гра-моделювання місцевих виборів «Я обираю свого мера!»
для дітей та молоді М18.

Цього року, 25 жовтня, в Україні відбудуться місцеві вибори. Українці обиратимуть депутатів селищних, районних і обласних рад, а також міських голів. Діти і молодь, молодші 18 років, не стоятимуть осторонь і зможуть виловити своє ставлення до кандидатів у місцеві органи самоврядування під час моделювання Виборів М18.

Детальніше тут

Завершилося навчання освітян у міжнародному освітньому проєкті «Ми можемо більше! Для активної громадянської участі молоді в Східній Європі», що впроваджувався ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» (Україна) та ГО DRA (Німеччина) за підтримки МЗС Німеччини. Навчання включало в себе три тренінги за навчальною програмою «Громадянська партисипація дітей та молоді» (Програма підвищення кваліфікації). У рамках програми підвищили свою кваліфікацію та набули навичок модераторів 22 педагогічних працівника з Донецької та Одеської областей. Навчання сприяло підвищенню обізнаності педагогів у сфері участі дітей та молоді як складової системи демократичного врядування у школі та громаді й розвитку дитячої та молодіжної політики на місцевому рівні.

Завершилося навчання координаторів інтерактивних парламентських просвітницьких осередків 28 квітня 2020 року на платформі ZOOM відбувся завершальний модуль навчального вебінару «Ефективні методики й інтерактивні форми громадянської парламентської просвіти  для дітей і молоді». Навчання проходило у  рамках проєкту «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи», який реалізується ГО «Агенція розвитку освітньої політики». Участь  у навчанні взяли педагоги та керівники закладів освіти, в яких створені пілотні осередки: Виноградненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новокальчевської сільської ради ОТГ Березівського району Одеської області, Першої міської гімназії міста Черкаси, ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецької області, ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області, Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів №68, Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей.

Конструктор вправ для школярів з громадянської парламентської просвітиУ рамках проєкту «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи», який реалізується ГО «Агенція розвитку освітньої політики», 27 квітня 2020 року для координаторів пілотної мережі парламентських просвітницьких осередків на платформі ZOOM відбувся ІV модуль навчального вебінару «Ефективні методики й інтерактивні форми громадянської парламентської просвіти  для дітей і молоді».

Квест для школярів «Віртуальна екскурсія до Верховної Ради України»25 квітня 2020 року для координаторів пілотної мережі парламентських просвітницьких осередків на платформі ZOOM відбувся ІІІ модуль навчального вебінару «Ефективні  методики й інтерактивні  форми громадянської парламентської просвіти  для дітей і молоді». Вебінар проводиться у рамках проєкту «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи», який реалізується ГО «Агенція розвитку освітньої політики».

Урок парламентаризму для школярів «Мій парламент: розумію і впливаю!»У рамках проєкту «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи», який реалізується ГО «Агенція розвитку освітньої політики», 24 квітня 2020 року для координаторів пілотної мережі парламентських просвітницьких осередків на платформі ZOOM відбувся ІІ модуль навчального вебінару «Ефективні  методики й інтерактивні  форми громадянської парламентської просвіти  для дітей і молоді».

Вебінар «Ефективні методики й інтерактивні форми громадянської парламентської просвіти для дітей і молоді»"23 квітня 2020 відбувся вебінар «Ефективні методики й інтерактивні форми громадянської парламентської просвіти для дітей і молоді» для координаторів пілотної мережі парламентських просвітницьких осередків на платформі ZOOM.

Вебінар розпочав цикл навчання вчителів-координаторів за проєктом «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи». Як зазначила Людмила Паращенко, голова ГО «Агенція розвитку освітньої політики», основна мета діяльності таких осередків полягає у підвищенні рівня обізнаності школярів про парламентаризм, роль і функції Верховної Ради України й народних депутатів та формування громадянської компетентності учнів початкової, середньої та старшої школи. Для цього розробляється відповідні методики інтерактивних занять, навчальний посібник, плакати та експозиції. Проєкт є частиною Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Проєкт з громадянської парламентської просвіти

Проєкт з громадянської парламентської просвітиПроєкт реалізується громадською організацією «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа». Головною метою Програми РАДА є сприяння становленню відповідального, підзвітного, і демократичного представницького органу — Парламенту України.

Мета проекту:

  • підвищити рівень обізнаності школярів про парламентаризм, роль і функції Верховної Ради України та діяльність народних депутатів
  • сприяти формуванню громадянської компетентності в дітей і молоді
  • поширювати громадянську парламентську просвіту в українському освітньому просторі.

Go to top