Завершилося навчання координаторів інтерактивних парламентських просвітницьких осередків 28 квітня 2020 року на платформі ZOOM відбувся завершальний модуль навчального вебінару «Ефективні методики й інтерактивні форми громадянської парламентської просвіти  для дітей і молоді». Навчання проходило у  рамках проєкту «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи», який реалізується ГО «Агенція розвитку освітньої політики». Участь  у навчанні взяли педагоги та керівники закладів освіти, в яких створені пілотні осередки: Виноградненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новокальчевської сільської ради ОТГ Березівського району Одеської області, Першої міської гімназії міста Черкаси, ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецької області, ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області, Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів №68, Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей.

Конструктор вправ для школярів з громадянської парламентської просвітиУ рамках проєкту «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи», який реалізується ГО «Агенція розвитку освітньої політики», 27 квітня 2020 року для координаторів пілотної мережі парламентських просвітницьких осередків на платформі ZOOM відбувся ІV модуль навчального вебінару «Ефективні методики й інтерактивні форми громадянської парламентської просвіти  для дітей і молоді».

Квест для школярів «Віртуальна екскурсія до Верховної Ради України»25 квітня 2020 року для координаторів пілотної мережі парламентських просвітницьких осередків на платформі ZOOM відбувся ІІІ модуль навчального вебінару «Ефективні  методики й інтерактивні  форми громадянської парламентської просвіти  для дітей і молоді». Вебінар проводиться у рамках проєкту «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи», який реалізується ГО «Агенція розвитку освітньої політики».

Урок парламентаризму для школярів «Мій парламент: розумію і впливаю!»У рамках проєкту «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи», який реалізується ГО «Агенція розвитку освітньої політики», 24 квітня 2020 року для координаторів пілотної мережі парламентських просвітницьких осередків на платформі ZOOM відбувся ІІ модуль навчального вебінару «Ефективні  методики й інтерактивні  форми громадянської парламентської просвіти  для дітей і молоді».

Вебінар «Ефективні методики й інтерактивні форми громадянської парламентської просвіти для дітей і молоді»"23 квітня 2020 відбувся вебінар «Ефективні методики й інтерактивні форми громадянської парламентської просвіти для дітей і молоді» для координаторів пілотної мережі парламентських просвітницьких осередків на платформі ZOOM.

Вебінар розпочав цикл навчання вчителів-координаторів за проєктом «Створення мережі інтерактивних парламентських просвітницьких осередків для учнів молодшої та середньої школи». Як зазначила Людмила Паращенко, голова ГО «Агенція розвитку освітньої політики», основна мета діяльності таких осередків полягає у підвищенні рівня обізнаності школярів про парламентаризм, роль і функції Верховної Ради України й народних депутатів та формування громадянської компетентності учнів початкової, середньої та старшої школи. Для цього розробляється відповідні методики інтерактивних занять, навчальний посібник, плакати та експозиції. Проєкт є частиною Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Проєкт з громадянської парламентської просвіти

Проєкт з громадянської парламентської просвітиПроєкт реалізується громадською організацією «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа». Головною метою Програми РАДА є сприяння становленню відповідального, підзвітного, і демократичного представницького органу — Парламенту України.

Мета проекту:

  • підвищити рівень обізнаності школярів про парламентаризм, роль і функції Верховної Ради України та діяльність народних депутатів
  • сприяти формуванню громадянської компетентності в дітей і молоді
  • поширювати громадянську парламентську просвіту в українському освітньому просторі.

Міжнародний проект «Ми можемо більше! Для активної громадянської участі молоді в Східній Європі» реалізується в Україні громадською організацією «Агенція розвитку освітньої політики» протягом 2019-2020 року спільно міжнародними партнерами з Вірменії, Грузії, Німеччини та Росії.

Цілі проекту:

  • навчання тренерів у сфері партиципативної молодіжної роботи і реалізація регіональних партиципатівних проектів для активної участі дітей і молоді
  • підготовка методичного посібника «М18 в дії! Участь дітей в молоді» для системи неформальної освіти
  • проведення Виборів М18 – моделювання участі у виборах для дітей та підлітків, молодших 18-ти років
  • проведення дитячо-юнацьких форумів М18 в Україні як відкритої платформи для діалогу між молоддю та політиками

Go to top