She can! Вона може

photo 2023 12 14 114 грудня відбувся заключний семінар за українсько-німецьким проєктом «Вона може - розширення прав і можливостей жінок в українських громадах», під час якого узагальнено здобутки та окреслено перспективи проєкту.

З привітальним словом звернулася проєктний менеджер D4U Нора Корте, яка підкреслила значущість об’єднання сил в зміцненні громадянського суспільства та плідний досвід українсько-німецького партнерства.

photo 2023 12 13Вона може! Ти можеш! Дій! Змінюй! Досягай!

За підтримки Бородянської селищної ради відбувся політичний «День дівчат» для активної молоді. Галина Єрко, депутатка Київської обласної ради, учасниця українсько-німецького проєкту «Вона може - розширення прав і можливостей жінок в українських громадах» як ініціаторка проведення заходу натхненно звернулася до учасниць: «Дорогі дівчата, жінки, попри виклики, непевність часу нам варто діяти, варто лиш окреслити мету, обрати шлях та почати його долати». Мета цього формату політичної просвіти - надати мотивацію, конкретні прикладні поради та налагодити комунікацію в громадах між активом та дієвими жінками, надихнути жіноцтво бути активними в громадському та політичному житті.

409046748До Дня місцевого самоврядування, в рамках німецько-українського проєкту «SHE CAN! ВОНА МОЖЕ – розширення прав і можливостей жінок в українських громадах» в Красилівському ліцеї пройшов політичний шкільний «День дівчат».

Старшокласниці зустрілися з міським головою, очільницею територіальної громади, Нілою Островською.

408705363Міський голова Галина Білецька завітала до учениць Андрушівського ліцею №2 та взяла участь у проведенні політичного Дня дівчат. Примітно, що подія відбулася 7 грудня, коли в Україні відзначається День місцевого самоврядування.

Галина Іванівна розповіла ученицям про важливість громадянської активності жінок, про роль місцевого самоврядування та особливості жіночого політичного лідерства.

401339384Про відповідальне лідерство, розвиток свого власного потенціалу йшлося під час політичного дня дівчат, який відбувся в Доброславському ліцеї Доброславської селищної ради. Учениці й вчительки жваво обговорювали, чому дівчатка активні в учнівському самоврядуванні, але з віком прагнення до лідерства в багатьох жінок зменшується. Під час тренінгових вправ і дискусії вдалося знайти відповіді та дійти взаєморозуміння.

Go to top