408705363Міський голова Галина Білецька завітала до учениць Андрушівського ліцею №2 та взяла участь у проведенні політичного Дня дівчат. Примітно, що подія відбулася 7 грудня, коли в Україні відзначається День місцевого самоврядування.

Галина Іванівна розповіла ученицям про важливість громадянської активності жінок, про роль місцевого самоврядування та особливості жіночого політичного лідерства.

408024223Дівчатка задавали багато питань про те, якими рисами має володіти жінка, щоб бути успішною в місцевій політиці, які на разі створються можливості для молоді в Андрушівці. Особливу зацікавленість і підтримку в старшокласниць викликали переспективи прямого партнерства з німецькою громадою м.Костфельд. Дівчата поділилася своїми проєктними ідеями та проаналізували нові можливості, які створються в рамках реалізації німецько-українського проєкту для підтримки жінок у політиці та політичної просвіти молоді «She can! Вона може – розширення прав і можливостей жінок в українських громадах».

Даний проєкт виконується в партнерстві громадських організацій «Dialogue for Understanding e.V.» та «EAF. Diversity in Leadership» (Німеччина) та ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» (Україна) за грантової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.