Для успішного впровадження парламентської просвіти в системі освіти України Агенція розвитку освітньої політики розробила повний комплект навчально-методичного забезпечення «Наш парламент: досліджуємо, розуміємо, впливаємо» та здійснює підвищення кваліфікації вчителів.
1562 підлітків поділилися своїми міркуваннями про парламентаризм в рамках активностей Всеукраїнської імітаційної гри "М18: ми – законотворці".
Учасники учнівських команд взяли участь в онлайн-опитуванні щодо обізнаності М18 про діяльність народних депутатів України та парламентаризм.
28 листопада 2024 року, учасники всеукраїнської імітаційної гри М18: Ми — законотворці мали унікальну нагоду зустрітися з народними депутатами та працівниками секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. У зустрічі взяли участь майже 500 учасників.
Детальніше: Молодь, яка творить майбутнє: учасники М18 у Верховній Раді!
152 вчителя-координатора учнівських команд Всеукраїнської імітаційної гри «М18: ми – законотворці» пройшли перший вебінар з циклу навчання методиці проведення парламентських воркшопів.
«Цінності. Політичні ідеології» – таку тему підготували співавторки гри й тренерки Агенції розвитку освітньої політики Марія Гриньова та Леся Юрчишин для опрацювання з координаторами учнівських команд. Окрему увагу було приділено методам пояснення підліткам політичних ідеологій і складних суспільних процесів доступною мовою, створенню в закладі освіти середовища для активного залучення молоді, проведенню першого демократичного воркшопу з учнями на цю тему.
7156 учнів і учениць 7-11 класів з усіх областей України висловили свою думку щодо пріоритетних напрямків роботи парламенту для відновлення України.
Антикорупційна політика, економіка та медицина – саме на цих питаннях, на думку українських школярів, мають зосередитися народні депутати та уряд, щоб забезпечити успішний розвиток та повоєнне відновлення України. Такі результати онлайн-опитування, яке у жовтні провела ГО «Агенція розвитку освітньої політики» в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління» як підготовчий етап Всеукраїнської імітаційної гри з моделювання діяльності Верховної Ради України «М18: ми можемо більше!».
Детальніше: Опитування М18 про найважливіші напрямки роботи парламенту