photo 2023 12 13Вона може! Ти можеш! Дій! Змінюй! Досягай!

За підтримки Бородянської селищної ради відбувся політичний «День дівчат» для активної молоді. Галина Єрко, депутатка Київської обласної ради, учасниця українсько-німецького проєкту «Вона може - розширення прав і можливостей жінок в українських громадах» як ініціаторка проведення заходу натхненно звернулася до учасниць: «Дорогі дівчата, жінки, попри виклики, непевність часу нам варто діяти, варто лиш окреслити мету, обрати шлях та почати його долати». Мета цього формату політичної просвіти - надати мотивацію, конкретні прикладні поради та налагодити комунікацію в громадах між активом та дієвими жінками, надихнути жіноцтво бути активними в громадському та політичному житті.

Під час заходу старшокласниці здобули практичних навичок з позиціонування , вчилися публічного виступу (модератор: Оксана Ільницька, акторка, волонтерка), ініціювали реалізацію власних проєктів для зміцненння громади, а також мали можливість прямого спілкування зі спікерами заходу: з начальником управління освіти Наталією Новіковою, депутаткою селищної ради Любов Свінтуховською, а також з підприємицею, яка сама побудувала бізнес в умовах війни Анною Удовенко.

Практичний досвід та поради знайшли свій відгук у дівчат, які вже намітили спільний план дій з Молодіжною радою і її провідниками Наталією Юрченко та Тарасом Домбровським. Щиро дякуємо відділу освіти Бородянської селищної ради за сприяння та натхненним спікеркам за співпрацю у проведенні заходу.