pp 2024 01 02Упродовж двох місяців проходив онлайн курс з парламентської просвіти для учнів 9-11 класів і студентів 1-3 курсів закладів освіти.

Відбулося 10 вебінарів, що в інтерактивній формі розкрили майбутнім державотворцям засади парламентаризму, особливості діяльності Верховної Ради України під час війни, способи взаємодії громадян, в тому числі й дітей, з народними депутатами та українським парламентом загалом.

Учасники не лише збагатили свої знання, але й добре склали підсумковий тест. Про цікавість дітей і молоді до теми парламентаризму переконливо свідчить факт, що середній бал серед тих, хто виконав тест, складає 37з 43! Парламентський курс успішно опанували 334 майбутніх державотворців!

Програму курсу розробили експерти Агенції розвитку освітньої політики спільно з фахівцями Освітнього центру Верховної Ради України. А провів навчання як лектор і незмінний модератор Володимир Помінчук, вчитель громадянської освіти, історії та правознавства Київського ліцею бізнесу.

Парламентський курс для майбутніх державотворців впроваджувався за підтримки Програми USAID РАДА: наступне покоління, Агенції розвитку освітньої політики та American Councils for International Education