406235937На базі опорного закладу Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака успішно пройшов політичний день дівчат. «Наше лідерство - наш добробут» - саме під таким гаслом була проведена тематична зустріч і дискусія. Анна Тюхтій, спеціаліст відділу освіти та молоді, вчителі гімназії спільно з ученицями обговорювали питання жіночого лідерства, відмінності успіху чоловіків і жінок, проблеми гендерної нерівності, які бар'єри потрібно подолати жінці, щоб самореалізуватися і стати політичним лідером.

407276682Учасниці одностайно дійшли висновку, що дівчата мають право розвивати свій особистісний потенціал в усіх сферах, вчитися та реалізовувати свої можливості без будь-яких ознак дискримінації, знати свої права.

Під час політичного дня дівчат також проаналізували питання актуальних проблем Котелевщини. Визначили пропозиції старшокласниць до місцевого самоврядування щодо подальших змін у громаді, залучення молоді до вирішення місцевих проблем. А наприкінці відбулось дружнє чаювання та продовження обговорення та висловлення вдячності за нові можливості, які створюються завдяки проєкту «SHE CAN! ВОНА МОЖЕ – розширення прав і можливостей жінок в українських громадах».