photo 2024 05 27 04 06 29Після проведення тренінгу «Травмо-інформована педагогіка: форми й методи роботи в українській школі» 29 квітня 2024р. відбулася супервізія українських тренерів із німецькими експертами.

Як німецьким, так і українським експертам було важливо обмінятися інсайтами щодо того як пройшов перший тренінг, які елементи виявилися найуспішнішими. Обговорювали як програма і тиждень у Варшаві допомогли вчителям відчути себе у безпечному місці та психологічно розслабитися, відновити себе емоційно і отримати набір інструментів, які вони можуть використати у повсякденній роботі.

photo 2024 05 27 04 06 36Обговорювались деякі складні запитання – наприклад, як надавати підтримку в кризових ситуаціях нейродивергентним дітям, які є особливо вразливими, як налагодити безпечні стосунки з дітьми онлайн (бо чимало шкіл працюють онлайн), а також як підтримати дітей і вчителів, які переживають скорботу та втрату.

Супервізія не тільки надала простір для професійного обміну інформацією, а й послугувала засобом підтримання контакту між німецькими та українськими експертами, за що ми насправді вдячні!

Наразі вже триває підготовка до подальшого набору шкіл для другого тренінгу - зовсім скоро на нас чекає чергова незабутня освітньо-культурна програма. Дякуємо нашим німецьким і польським партнерам за підтримку!