Роман Грищук, народний депутат України ІХ скликання4 квітня Роман Грищук, народний депутат України ІХ скликання, член Комітету з питань освіти, науки та інновацій завітав до Київського ліцею бізнесу та провів урок парламентської просвіти для старшокласників.

Тема уроку зацікавила учнів одразу, тому й обговорення пройшло активно та плідно. Почути з перших вуст про народовладдя, про те, як твориться освітня політика в сучасних умовах, як приймалася модель вступу до закладів вищої освіти в 2023 р. було корисно й цікаво всім.

Народний депутат був приємно здивований обізнаністю й відкритістю ліцеїстів, їхніми змістовними питаннями, зокрема про законотворчу роботу Комітету та ВРУ загалом, про шкільне волонтерство, окремі правові засади військового волонтерства, навіть про модель 12- річної освіти та її перспективні переваги.

Урок парламентаризму від народного депутата Романа ГрищукаНевимушена атмосфера зустрічі сприяла проведенню конструктивного діалогу, який місцями переходив у палку дискусію. Ліцеїсти щиро подякували Роману Грищуку за мотиваційну зустріч і активну громадянську позицію.

Київський ліцей бізнесу є пілотним осередком Всеукраїнської мережі парламентської просвіти на базі закладів освіти, яка започаткована Агенцією розвитку освітньої політики й розвивається за підтримки Програми USAID РАДА: наступне покоління.

Координатор осередку Помінчук В.І, вчитель історії та громадянської освіти спільно з освітянами та ліцеїстами активно ініціюють ті впроваджують партисипативні проєкти для дітей і молоді, зокрема восени минулого року було проведено Всеукраїнську онлайн Школу парламентаризму для школярів.