РАДА: наступне покоління1 жовтня 2021 р. розпочала свою діяльність нова Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG) .  Агенція розвитку освітньої політики стала ключовим  партнером  програми з впровадження громадянської парламентської освіти в школах України.

Загальна мета Програми: просувати реформи «наступного покоління», які допоможуть Верховній Раді України стати сучасною та ефективною інституцією для демократичного розвитку України.

Діяльність програми буде сконцентровано на реалізації трьох головних цілей:

  1. Покращити залучення виборців до законодавчого процесу та взаємодію й комунікацію між народними депутатами та виборцями.
  2. Посилити законодавчу та аналітичну спроможність Верховної Ради України.
  3. Впровадити технологічні та інноваційні рішення у роботу парламенту — «цифрова трансформація» Верховної Ради України.

В рамках цієї програми експертами Агенції будуть розроблені навчальні програми та методичні рекомендації з впровадження парламентської громадянської освіти для всіх рівнів навчання в загальноосвітніх закладах та закладах позашкілля. Продовжиться робота по розширенню мережі парламентських просвітницьких центрів на базі шкіл.

Серед ключових партнерів проєкту також Вестмінстерська фундація за демократію, Американські ради з міжнародної освіти, Міжнародний республіканський інститут - IRI Ukraine, Центр політико-правових реформ.

Заходи здійснюються за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG), що виконується ГО «Інтерньюз-Україна» в партнерстві з ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики».

#ПрограмаРада #USAID_Рада #Рада_Наступне_Покоління
#RadaProgram #USAID_Rada #Rada_Next_Generation