43227 грудня 2022 р. на організаційно-планувально-святкову онлайн зустріч зібралися вчителі мережі парламентських осередків на базі закладів освіти.

Під час зустрічі учасники обговорили результати участі учнів у Всеукраїнській онлайн Школі юних парламентарів. Цикл з 10 парламентських уроків, які провів вчитель історії та громадянської освіти Володимир Помінчук, було організовано в партнерстві з Освітнім центром Верховної Ради України та Київським ліцеєм бізнесу. Переглянути всі уроки курсу можна на YouTube-каналі: https://www.youtube.com/watch?v=vYbpCYedeEg

Голова Агенції розвитку освітньої політики Людмила Паращенко, експертки й тренерки Ірина Іванюк, Леся Юрчишин та Марія Гриньова презентували програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників та анонсували цикл методичних семінарів для вчителів щодо викладання курсу за вибором “Наш парламент: досліджуємо, розуміємо, впливаємо”, що розпочнеться в 2023 р. у співпраці з Освітнім центром Верховної Ради України.

Заходи здійснюються за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG), що виконується ГО «Інтерньюз-Україна» в партнерстві з ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики».